روژال تنها یک مجله اینترنتی نیست.

روژال از اوایل سال 1388 فعالیت خود را در عرصه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وبسایت و تبلیغات (برندینگ ، ساخت و پخش تیزر ، تبلیغات شبکه های اجتماعی ، چاپ ، تبلیغات شهری و ...) آغاز کرد.

مجله اینترنتی روژال یک مجله اینترنتی نو پا و جوان می باشد که با اهداف مهمی همچون اطلاع رسانی و ارتقای سطح دانش و ساعات مطالعه جامعه شروع به کار کرده.

امروزه با افزایش ساعات وابستگی مردم به اینترنت سطح کتابخوانی کاهش یافته و یافتن اطلاعات بروز با منبعی مطمئن که صحت آن را تایید کند بسیار دشوار شده.از همین روی مجله روژال تصمیم دارد با پوشش و انتقال سریع اخبار و اطلاعات بروز دنیا با قلمی شیوا و به دور از نگاه و سلیقه شخصی و تلاش برای یافتن صحت اطلاعات ، خوانندگان را ترغیب به افزایش ساعت مطالعه و در نتیجه افزایش سطح علمی جامعه کند.

روژال در تلاش است تا یک مجله جامع را برای پوشش تمام سلایق جامعه ارائه دهد و همچنین با نگاهی حرفه ای و تخصصی به هر یک از سر فصل ها ، تمامی نیاز های مخاطبان را پوشش دهد.

همچنین می کوشیم تا نگاهی بی طرفانه به مسائل داشته باشیم و با ذکر ویژگی های بیشتر در مورد موضوع در حال بحث اطلاعات بیشتری را به خواننده انتقال دهیم تا خود قضاوت کند و تصمیم گیرنده نهایی باشد.

مجله روژال حتی از ساعت های فراغت دنبال کنندگان خود نیز غافل نشده و همواره سعی دارد تا مطالبی تهیه کند تا علاوه بر بار سرگرمی و تفریحی ، بار علمی و فرهنگی نیز داشته باشد.

در انتها زمانی به اهداف و نتیجه کار خود رسیده ایم که دنبال کنندگان موقت مجله ما به خوانندگان و دنبال کنندگان دائمی تبدیل شوند زیرا همواره در راس اهدافمان جلب رضایت شما عزیزان بوده است.