چرا تبلیغات در روژال؟

با روژال ارزان اما هدفمند تبلیغ کنید

تیم روژال در راستای افزایش مشتریان شما قصد دارد تا  بستری را برای معرفی کسب و کار شما فراهم کند تا شاید قدمی باشد برای رسیدن به یکی از اهداف این تیم. از این رو سایت مجله اینترنتی روژال از تیم آژانس تبلیغاتی روژال کمک گرفته است تا در تمامی مراحل برندسازی و تبلیغات کسب و کارتان در کنار شما باشند و با پایین ترین هزینه و تبلیغات هدفمند مشتریان شما را افزایش دهند.

چرا تبلیغات در روژال؟

روژال وبسایت مجله ای پربازدید می باشد که تاکنون توانسته با در نظر گرفتن طیف وسیعی از سلایق در مدتی بسیار اندک تعداد زیادی از بینندگان و وب گردان را به خود جذب کند و هر روزه شاهد افزوده شدن به تعداد آن ها نیز باشد. همچنین شما می توانید با انتخاب بهترین پلان مناسب کسب و کارتان از هزینه های اضافی بپرهیزید. در این راه تیم مشاوران تبلیغاتی ما شما را تنها نخواهند گذاشت. شی گرا روژال همچنین جلوه های بصری و جایگاه مناسب برای تبلیغات با در نظر گرفتن روانشناسی تبلیغاتی مانع خسته شدن بیننده شده و باعث بهتر دیده شدن تبلیغات می شود و تبلیغات را موثر تر می کند.  

آنالیز آماری مجله روژال

یکی از مهمترین دلایل تبلیغات در وبسایت ها تعداد بازدیدکنندگان آن می باشد به همین دلیل در ادامه آنالیز آماری و نموداری وبسایت روژال که توسط گوگل و الکسا (دو وبسایت معتبر در حوزه رنک دهی و آنالیز سایت ها) انجام شده است را بررسی میکنیم. ( بررسی الکسا روژال )  کاربران روژالتیم روژال توانسته با بازاریابی اصولی و هدفمند در شبکه های اجتماعی و آنالیز وبسایت ها و همچنین تولید محتوا جذاب برای مخاطب فارسی زبان با سرعت بسیار بالایی تعداد زیادی کاربر را جذب کند و هر روزه شاهد کاهش مقدار چشمگیری از رنک وبسایت روژال باشد. همین امر باعث می شود تا وبسایت روژال در آینده ای نه چندان دور به مجموعه چند سایت برتر ایرانی بپیوندد. بازدید روژال طبق آنالیز گوگل روژال به صورت میانگین حدود 300000 کاربر و حدود 750000 بازدید در هفته می باشد. همچنین مقایسه دو نمودار (نمودار آبی خط چین هفته گذشته و نمودار آبی هفته اخیر) این مطلب را تایید می کند که مخاطبان روژال روزانه و با سرعت بسیار بالایی رو به افزایش هستند. این امر باعث می شود تا شما با قیمت اندک نهایت بهره برداری را بکنید. rozhal device chart جلوه های بصری و نمایش تبلیغات در جایگاه مناسب کسب و کار شما، باعث بیشتر دیده شدن تبلیغاتتان می شود. همچنین تیم روژال با بررسی و تست نمایش سایت در تمامی دستگاه ها مانند موبایل هوشمند و تبلت و کامپیوتر با صفحه نمایش های سایز متفاوت از صحت و بهینه نمایش دادن سایت اطمینان حاصل کرده تا هیچ کاربری با مشکل نمایش نادرست و در نتیجه عدم دیده شدن تبلیغات شما مواجه نشود.

پلان های تبلیغاتی روژال

 جایگاه های تبلیغات

1. تبلیغات همسان (native)

تبلیغات همسان به شما این امکان را می دهد تا دقیقا مشتری های هدف را نشانه بگیرید. در این نوع تبلیغات با قرار گرفتن آگهی شما در مطالب مرتبط با کسب و کارتان بدون هزینه بالا مشتریان هدف که به دنبال شما هستند را جذب می کنید.

2. تبلیغات نیمه متمرکز

مجله روژال طیف وسیعی از مطالب را پوشش می دهد و این باعث شده تا کاربران بعد از ورود به صفحات دیگر این سایت سر بزنند. تبلیغات نیمه متمرکز با بهره گیری از این ویژگی و قرار دادن آگهی شما در دسته ی مرتبط با کسب و کارتان طیف وسیع تری از مشتریان را جذب کند. این بسته مناسب برای کسب و کار هایی می باشد که طیف وسیع تری از خدمات را ارائه می دهند.  

3. تبلیغات برندینگ

اگر به دنبال برند سازی هستید و می خواهید نام شما درجامعه شناخته شود تبلیغات برندینگ مناسب ترین پلان برای شما می باشد. روژال با داشتن بیش از 3میلیون کاربر و حدود 7میلیون بازدید در ماه محل مناسبی است تا برند خود را مطرح کنید.  در این شیوه با قرارگیری تبلیغات شما در همه ی صفحات سایت تمام کاربران روژال شما را خواهند دید.  

4. رپورتاژ آگهی

اگر میخواهید خود را معرفی کنید و در مورد کسب و کارتان بصورت غیرمستقیم توضیح دهید رپورتاژ آگهی بسیار مناسب است. در رپورتاژ آگهی روانشنانسی شیوه نوشتاری برای جذب مخاطب بسیار اهمیت دارد که تیم تبلیغات روژال در این راستا همراه شماست.  

برای اطلاع از قیمت و رزرو محل تبلیغات در وبسایت مجله ای روژال می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ایمیل: adv@rozhal.com

ایدی تلگرام : @rozhaladv

شماره تماس :  09903394838